Przetłumacz Stronę

Poszukaj

Informacje

Od 11.01.2006 odwiedziło mnie: 19477873 internautów

Dobre Strony

Encyklopedia Radiooperatora - sprzęt, informacje, pomoc
Start arrow Psychotesty arrow Kupujemy auto
Kupujemy auto Drukuj Email
Wygrałeś(ałaś) dużą sumę pieniędzy. Możesz ją przeznaczyć na kupno auta. Co kupisz?
- wehikuł starej daty
- samochód terenowy
- wóz sportowy
- mały samochód
- drogi, reprezentacyjny wóz


WEHIKUŁ STAREJ DATY: Jesteś spokojną osobą i trudno wyprowadzić cię z równowagi. Masz skłonności do filozofowania i  refleksji. Jesteś niezależny i samodzielny. Interesujesz się literaturą i sztuką, masz też spore zdolności artystyczne.

SAMOCHÓD TERENOWY: Lubisz przygody, masz niespokojną i zaczepną naturę. Zmieniasz nastroje i partnerów jak rękawiczki ! Chcesz żyć barwnie i szybko. Sprawdzasz się jednak w przyjaĹşni, jesteś lojalny i wierny.

WÓZ SPORTOWY: Jesteś wrażliwy, ambitny i nerwowy. Łatwo wpadasz w gniew, ale równie łatwo potrafisz zamknąć się w sobie i nie odzywać do nikogo przez wiele dni ! Często obrażasz się bez powodu, trudno się z tobą dogadać.

MAŁY SAMOCHÓD: Masz bardzo skromne wymagania, zadowalasz się byle czym. Marzenia o majątku nie spędzają ci snu z powiek. Na świat patrzysz optymistycznie, jesteś niepraktyczny i niefrasobliwy. Potrafisz stworzyć doskonały nastrój, jesteś bardzo lubiany.

DROGI, REPREZENTACYJNY WÓZ: Jesteś odpowiedzialny, można ci powierzyć najtrudniejsze funkcje, potrafisz doskonale zorganizować pracę. Przykładasz dużą wagę do spraw materialnych, krok po kroku dążysz do zdobycia majątku. To chyba najważniejszy cel w twoim życiu. Nie jesteś tolerancyjny, ostro wytykasz każdy błąd !

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »