Przetłumacz Stronę

Poszukaj

Informacje

Od 11.01.2006 odwiedziło mnie: 19163877 internautów

Dobre Strony

Encyklopedia Radiooperatora - sprzęt, informacje, pomoc
Start
20.05.2007 Drukuj Email
Scenariusz otwarcia EURO 2012
 1. witam wszystkich serdecznie w ten niezapomniany wieczór wszystkich tu na stadionie i 12 mld ludzi przed telewizorami. Szaranowicz dodaje: oto moment który przejdzie do historii Polski i Uzbekistanu.
 2. Godzinny występ zespołu Mazowsze.
 3. Przemówienie prezydenta Marcinkiewicza zarazem prezesa PZPN oraz przewodniczącego komitetu organizacyjnego mistrzostw, a także szefa Banku Centralnego.
 4. Łączenie ze studiem gdzie red. Kurzajewski wspomina wraz z Janem Tomaszewskim i Olafem Lubaszenko Wembley. Do rozmowy przyłącza się Szaranowicz mówiąc o wielkich latach polskiego futbolu, które narodziły się na pamiętnym stadionie Wembley w 1937.
 5. Koncert zespoły Ich Troje.
 6. Iluminacja świetlna przygotowana przed dom kultury w Lubaczowie.
 7. Popisy taneczne dzieci z klubu Racot.
 8. Łączenie się z Wisła i krótka refleksja trenera Piechniczka na temat uroczystości. niestety przez zakłócenia na łączach był tylko przekaz video bez fonii.
 9. Na stadion przybywają przedstawiciele UEFA, zakorkowani na nowym moście im Jana Pawła II, na którym udostępniono tylko jeden pas ruchu.
 10. Krótka relacja red. Szpakowskiego, że rep. Portugali wylądowała bezpiecznie na wojskowym lotnisku w Dęblinie, po tym jak pod wpływem temp. zwinął się pas startowy na nowo wybudowanym lotnisku w Poznaniu.
 11. Występ zespołu Budka Suflera (za starego składu pozostał jedynie perkusista).
 12. Jeszcze tylko  godzinna msza, którą celebrował będzie Arcybiskup Rydzyk i rozpocznie się mecz
 13. W końcu - za chwile rozpocznie się mecz otwarcia Polska - Anglia. Polacy w typowych granatowych koszulkach.
 14. Problemy z hymnem Anglii, w zastępstwie puszczono hymn Szkocji.
 15. W przerwie meczu – M. Rodowicz z gitara śpiewa piosenkę pt. ... "futbol, futbol, futbol...."!,w przerwie meczu także zbieranie na tacę.
 16. O 1.00 w nocy wybuchły zamieszki w centrum Warszawy, po przegranym meczu Anglików 5-2, angielscy kibice wszczęli bijatykę. Bierze w niej udział około 100tyś ludzi. Do Warszawy wjeżdża wojsko...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »